Zrób własną grę!

ActionTrack to intuicyjne oprogramowanie do projektowania własnych gier miejskich, terenowych i spacerów tematycznych. Kupując licencję, możesz tworzyć nieograniczoną liczbę rozgrywek, które będą dostępne w darmowej aplikacji na smartfon.

ActionTrack to fińska platforma, która umożliwia tworzenie własnych gier mobilnych (terenowych, miejskich a także quizów i zajęć w budynkach). To idealne narzędzie do gamifikacji, edukowania przez rozrywkę i budowania zaangażowania w kulturze i edukacji poprzez smarfony.

Jak działa ActionTrack?

  1. Gry oparte są o mapy Google. Podobnie jak w PokemonGO gracz podąża do celu za pomocą nawigacji GPS.
  2. Grę projektuje się z poziomu komputera za pomocą prostego edytora.
  3. Gracze ściągają darmową aplikację i wybierają Twoją rozgrywkę.
  4. Gra prowadzi ich do zaplanowanych przez Ciebie miejsc. W trakcie rozgrywki wykonują różne zadania (np. udzielają odpowiedzi na pytania, robią zdjęcia, kręcą filmy) i zbierają punkty.
  5. Organizator gry widzi na mapie graczy i ich postępy w czasie bieżącym. Ma dostęp do rankingów i ciekawych analiz.
actiontrack edytor gier
widok aplikacji ActionTrack na telefonach

Zastosowania

Biblioteki – mobilne gry miejskie na podstawie literatury – opracowaliśmy autorską metodę przekładania książek na język gier. W całej Polsce powstają rozgrywki oparte o ten system.

Muzea – interaktywne zwiedzanie – ActionTrack wykorzystuje kody QR, które można umieścić w muzeum. Oglądanie wystawy zmienia się w angażującą grę, która zmienia relację odbiorcy ze sztuką i eksponatami.

Szkoły – innowacyjna edukacja – wzorem krajów skandynawskich wykorzystujemy ActionTracka w pracy z uczniami. Gry edukacyjne są elementem wycieczek i zielonych szkół. Podczas projektowania i grania najmłodsi przyswajają bezboleśnie wiedzę.

Biznes – integracje i angażowanie pracowników – gry są najnowocześniejszym narzędziem służącym integracji wewnątrz firmy. Uczą pracy zespołowej, wywołują zaangażowanie i poprawiają relacje między ludźmi.

Nasza oferta

Możesz kupić licencję, która zapewni Ci roczny dostęp do ActionTracka. Będziesz mógł projektować nieograniczoną liczbę gier, które będą dostępne w trakcie jej trwania.

Zaprojektowanie gry możesz zlecić naszym ekspertom. Uwzględnią Twoje pomysły i cele, zaproponują oryginalne rozwiązania, stworzą grę, przeprowadzą testy, a jeśli zechcesz, będą wspierać Cię także podczas trwania Twojego wydarzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

symbol puchara