Zrób własną grę!

Action Track to intuicyjne oprogramowanie do projektowania własnych gier miejskich, terenowych i spacerów tematycznych. Kupując licencję, możesz tworzyć nieograniczoną liczbę rozgrywek, które będą dostępne w darmowej aplikacji na smartfon.

Jak działa Action Track?

  1. Gry oparte są o mapy Google. Podobnie jak w PokemonGO gracz podąża do celu za pomocą nawigacji.
  2. Grę projektuje się z poziomu komputera za pomocą prostego edytora.
  3. Gracze ściągają darmową aplikację i wybierają Twoją rozgrywkę.
  4. Gra prowadzi ich do zaplanowanych przez Ciebie miejsc. W trakcie rozgrywki wykonują różne zadania (np. kręcą filmy) i zbierają punkty.
  5. Organizator gry widzi na mapie graczy i ich postępy. Ma dostęp do rankingów i ciekawych analiz.

Zastosowania

Biblioteki – mobilne gry miejskie na podstawie literatury – opracowaliśmy autorską metodę przekładania książek na język gier. W całej Polsce powstają rozgrywki oparte o ten system.

Muzea – interaktywne zwiedzanie – Action Track wykorzystuje kody QR, które można umieścić w muzeum. Oglądanie wystawy zmienia się w angażującą grę, która zmienia jego relację ze sztuką i eksponatami.

Szkoły – innowacyjna edukacja – wzorem krajów skandynawskich wykorzystujemy Action Tracka w pracy z uczniami. Gry edukacyjne są elementem wycieczek i zielonych szkół. Podczas projektowania i grania najmłodsi przyswajają bezboleśnie wiedzę.

Biznes – integracje i angażowanie pracowników – gry są najnowocześniejszym narzędziem służącym integracji wewnątrz firmy. Uczą pracy zespołowej, wywołują zaangażowanie i poprawiają relacje między ludźmi.

Nasza oferta

Możesz kupić licencję, która zapewni Ci roczny dostęp do Action Tracka. Będziesz mógł projektować nieograniczoną liczbę gier, które będą dostępne w trakcie jej trwania.

Zaprojektowanie gry możesz zlecić naszym ekspertom. Uwzględnią Twoje pomysły i cele, zaproponują oryginalne rozwiązania, przeprowadzą testy, a jeśli zechcesz, będą uczestniczyć w Twoim wydarzeniu.

Menu