Anna Cykman

Mam umiejętności analityczne i  kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu i analizie danych oświatowych: arkuszy organizacyjnych szkół (także na poziomie organu prowadzącego), planów lekcji, planów finansowych, itp. Wdrażałam kompleksowo systemy komputerowe firmy Vulcan. Oprócz tego brałam udział w pisaniu, realizacji i rozliczaniu projektów z funduszy unijnych.

Podczas pracy w Starostwie Powiatowym w Lęborku zajmowałam się analizą danych oświatowych i tworzeniem testów prawa miejscowego w tematyce oświaty i spraw społecznych.

W ramach działalności gospodarczej pełnię funkcję IODO w szkołach ponadpodstawowych, bibliotekach i Powiatowym Urzędzie Pracy w Lęborku. Prowadzę szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych w jednostkach budżetowych, informatyczne, z zakresu bezpieczeństwa komputerowego dla osób bez wykształcenia informatycznego.

Mam także doświadczenie w szkoleniu seniorów – prowadziłam dla nich kursy w macierzystej bibliotece oraz projektu unijnego „Cyfrowa Mew@” – „Tablet dla seniora 65+”.

Jestem molem książkowym, czytam bardzo dużo (wszystko oprócz romansów), gram w planszówki i gry konsolowe (mam XBOX One, PS4, i pierwszego klasycznego XBOX-a).  Interesuję się bezpieczeństwem IT i kryptologią.

Anna Cykman